Stacja Kontroli pojazdów nr. 62

Centrum obsługi samochodów MOTORSPORT CHROBAK, założone zostało w 1979 roku. Początkowo centrum działało w zakresie napraw mechanicznych. Odnosząc sukcesy i widząc zadowolenie naszych klientów poszerzyliśmy w 2003 roku zakres usług o PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE. Nasza SKP prowadzi działalność na podstawie posiadanych zaświadczeń wydanych przez Prezydenta M. K., potwierdzających wpis do rejestru przedsiębiorców prowadzących SKP. Podstawą do ich wydania było posiadanie certyfikatów przyznaych przez Instytut Transportu Samochodowego.

Wykonujemy okresowe przeglądy rejestracyjne, przeglądy pojazdów skierowanych przez wyższe organy Państwowe, badania powypadkowe, badania techniczne samochodów sprowadzanych z zagranicy, itp.

Badania Technicze przeprowadzane są przez wykwalifikowanych diagnostyków z wieloletnim doświadczeniem, którzy posiadają imienne uprawnienia nadane przez Prezydenta Miasta Krakowa.

Opłaty za wykonane badania pobierane są zgodnie z tabelą opłat zawartą w Rozporządzeniu Ministerstwa Infrastruktury z dn. 29.IX.2004 (Dz. U. 223, poz. 2261 z dnia 14.10.2004 r.). W przypadku zakończenia badania wpisem do dowodu rejestracyjnego pobiera sie tzw. opłatę ewidencyjną w wysokości 1 pln (Dz. U. 227 z 2003 r., poz. 2254).

Nasze Centrum Obsługi samochodów, posiada poczekalnie z TV, codzienną prasę, gdzie przy filiżance smacznej kawy można poczekać na odebranie wymytego samochodu po przeglądzie rejestracyjnym.

Serdecznie zapraszamy do naszej SKP.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci wyjeżdżali zadowoleni z Centrum Obsługi samochodów MOTORSPORT CHROBAK.

BADANIA TECHNICZNE PRZYCZEP CAMPINGOWYCH, TOWAROWYCH i REKLAMOWYCH, (oraz innych typów) ZAPRASZAMY na ul. Obrońców Modlina 1D.


Cennik wybranych badań technicznych
Zapraszamy na przeglądy rejestracyjne.