Firma

CENTRUM OBSŁUGI SAMOCHODÓW MOTORSPORT CHROBAK to jedna z najstarszych firm na terenie Krakowa zajmująca się profesjonalnym serwisem samochodów osobowych i dostawczych. Założona została w 1979 roku przez Andrzeja Chrobak, a od lat 90-tych prowadzona przez syna Marcina Chrobaka. Posiada ponad 35 letnie doświadczenie w dziedzinie kompleksowych napraw oraz obsługi samochodów osobowych i dostawczych. Firma zlokalizowana jest w samym centrum Krakowa przy ul. Wieniawskiego 61 na powierzchni ok. 1000m2 znajduje się kilkanaście skomputeryzowanych stanowisk naprawczych, myjnia samochodowa, w pełni wyposażona poczekalnia (TV, WI-FI, KLIMATYZACJA, EKSPRES DO KAWY, PRASA), oraz od 2003 roku NOWOCZEŚNIE WYPOSAŻONA STACJA KONTROLI POJAZDÓW.


Nasze zaplecze techniczne zaprojektowane zostało zgodnie z obowiązującymi standardami europejskimi. Dysponujemy pełnym wyposażeniem w urządzenia testujące do kompleksowej obsługi samochodów. Dynamiczny rozwój rynku motoryzacyjnego oraz wdrażanie coraz bardziej zaawansowanej technologii w kolejnych generacjach samochodów stawia coraz wyższe wymagania dla naszego CENTRUM OBSŁUGI SAMOCHODÓW MOTORSPORT CHROBAK. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom naszych klientów, stale rozwijamy się, doposażając park narzędziowy we wszystkie możliwe nowości technologiczne, by móc w skuteczny sposób diagnozować i naprawiać wszelkie usterki. Wszystkie narzędzia warsztatowe, nawet te w pełni zinformatyzowane stają się bezużyteczne bez odpowiedniej wiedzy mechaników samochodowych. Nasi mechanicy stale poszerzają swoją wiedzę odpowiednio dobranymi szkoleniami. Współpraca z firmą BOSCH oraz CASTROL umożliwia dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, co pozwala oferować konkurencyjnie cenowo produkty oraz udzielać atrakcyjnych warunków gwarancji.


W 2013 roku na prośbę wielu klientów uruchomiliśmy w naszym CENTRUM OBSŁUGI SAMOCHODÓW MOTORSPORT CHROBAK nowy dział SERWIS MOTOCYKLI, posiadający linie diagnostyczną oraz naprawczą wszystkich motocykli.


CENTRUM OBSLUGI SAMOCHODÓW MOTORSPORT CHROBAK dokłada maksymalnych starań, aby klient był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany z wykonywanych przez nas usług.Nasze zasady: